سبک زندگی یک مدیر

اگر این یادداشت را می خوانید به احتمال قوی یک مدیر هستید. شاید هم همسر یک مدیر سخت کوش. اگر یک مدیر هستید، آیا از سبک زندگی خود رضایت کامل دارید. آیا اصلاً می دانید این روزها از چه سبک زندگی تبعیت می کنید و آیا مطمئن هستید این سبک زندگی یا لایف استایل بهترین و ثمر بخش ترین برای شماست؟

اگر اهل تغییر نیستید، خیلی هم لازم نیست که به سبک زندگی خود توجه کنید. خود ارزیابی از منظر سبک زندگی، بیشتر به درد کسانی می خورد که می خواهند بهتر شوند. اگر هم شما جزو گروهی هستید که قصد دارید از جایی که هستید برخیزید و گامی به جلو آیید، اکنون بهترین فرصت است که سبک زندگی خود را مرور کرده و به سبک زندگی یک مدیر بی نظیر نزدیک کنید.

 

۱ـ چرا سبک زندگی یک مدیر مهم است

سوال سختی نیست. جواب مشخص است. همه نتایج در زندگی کاری یک مدیر، به رفتارها و عملکردش وابسته است. اگر مدیری هستید که در جستجوی نتایج بهتر، روز را به شب می رسانید، خبر خوب برای شما این است که با ایجاد تحول مثبت در لایف استایل خود، می توانید نتایج را تغییر دهید. سبک زندگی یک مدیر از این رو دارای اهمیت فراوان است که از هدر رفت زمان جلوگیری می کند، انرژی ها را تجمیع کرده و بر وجه و پرستیژ جناب مدیر می افزاید.

۲ـ چه چیزی در سبک زندگی یک مدیر بیشترین اهمیت را دارد

در جواب این سوال باید گفت وقتی وارد وادی لایف استایل شدید، دیگر همه چیز دارای اهمیت فراوان است. هیچ عنصر بی اهمیتی در این خصوص وجود ندارد اما اگر هنوز اصرار دارید که در باره مهمترین ها بخوانید، ساعت خواب و بیداری، رفتارهای مدیر در محیط کار، رفتارهای مدیر در اجتماع، طرز پوشش، گفتار و سبک ویژه مدیریت، از جمله موارد مهم در سبک زندگی یک مدیر هستند.

۳ـ چه کسانی در این خصوص الگو به شمار می آیند

همه مدیران موفق جهانی الگوهای بی نظیری هستند. چون آنها بخشی از موفقیت خود را به سبک زندگی منحصر به فرد خود مدیون هستند. برای الگوبرداری هوشمندانه از سبک زندگی مدیران جهانی، باید همه جنبه های زندگی آنها را موشکافانه مورد توجه و دقت قرار دهید. از سوی دیگر، باید بتوانید تک تک رفتارهای آنها را در زندگی خود بازآفرینی نمایید که صد درصد کار بسیار مشکلی است. به همین خاطر من پیشنهاد بهتری دارم

۴ـ لایف استایل خاص خود را بسازید

اگر به زندگی مدیران موفق جهانی توجه کنید، آنها در برخی از جنبه ها باهم مشترک هستند. به عنوان مثال، سحر خیزی بخشی از لایف استایل مدیران پیروز جهان است. اما تمام آنها بعد از گذر از جنبه های مشترک، ویژگی های منحصر به فرد خود را به عنوان سبک زندگی خلق کرده و از آن تبعیت می نمایند. شما هم به هیچ عنوان کم از مدیران جهانی ندارید. فقط باید به این نکته باور داشته باشید و لایف استایل خاص خود را ایجاد کرده و مسیرتان را آغاز کنید.

۵ـ رمز موفقیت، ثابت قدمی است.

در آوردن ادای لایف استایل بسیار راحت است. کافی است چند روز به جای شلوار جین، کت و شلوار اتو کرده با کراوات به تن کنید، بعد چند عکس از خودتان بگیرید و به همگان بگویید که شما به این سبک از لباس پوشیدن روی آورده اید. اما این سبک زندگی نیست، فقط نمایشی ناموفق از آن است. برای رسیدن به یک لایف استایل هوشمند و منحصر به فرد، باید و باید اورجینال باشید و اورجینال رفتار کنید. سبک زندگی یک مدیر، عنوان اولین بخش از محصول مدیر بی نظیر است. از این لینک می توانید به این محصول دسترسی داشته باشید.

پاسخی بگذارید