مدیریت و رهبری در کسب و کار

مدیریت و رهبری دانشی است که شما را به سوی کسب نتایج عالی، راحت و کم دغده در حوزه ی کار با انسانها هدایت خواهد کرد. در کسب و کار شما انسانها اهمیت زیادی دارند. آنها آماده هستند برای شما از جان و دل کارکنند و خودشان هم لذت ببرند. فقط به شرطی که شما برای آنها بستر مناسب فراهم آورید. این بستر، فقط از طریق دانش مدیریت و رهبری فراهم خواهد آمد.  

دوره‌های غیرحضوری کارگاه‌های آموزشی مقالات پادکست‌ها ویدئوها

اگر با انسانها کار می کنید، در مجاورت منبع بسیار ارزشمندی هستید که می تواند به راحتی مسیر حرکت شما به سوی اهدافتان را هموار نماید.کارمندان، کارگران و فروشندگان یا به عبارت کلی تر، سرمایه های انسانی بی شک یکی از ارزشمند ترین منابع سرمایه ای برای هر کسب و کاری به شمار می آیند چرا که گردهم آیی انسانی می تواند سیلی عظیم از انرژی، توان جسمی، شور و اشتیاق، خلاقیت و کارآیی را به همراه داشته باشد. البته فقط و فقط به شرطی که شما مخاطب گرامی تکنیک های مدیریت و رهبری را بشناسید و از این تکنیک ها به درستی استفاده کنید.

دانش مدیریت و رهبری در کسب و کار نقشه راهی است که به شما نشان می دهد در سرزمین پهناور نیروهای انسانی، گنج اصلی را چگونه و کجا جستجو کنید. مدیرانی که به مجهز به علم و مهارت مدیریت و رهبری هستیند، به خوبی می توانند انسانها را هدفمند، انگیزه من و پر انرژی کرده و آنها را در مسیر اهداف مشترک سوق دهند.

من، آیدین نامدار، کارم را به عنوان یک مدیر بد شروع کردم. شک ندارم کارمندانی که در سالهای دور در سازمان من فعال بودند، خاطرات خوشی از آن دوران ندارند. ضعفهای من در حوزه مدیریت و رهبری به اندازه ای بود که امروز از آن روزها به عنوان روزهای تاریک زندگی کاری خودم یاد می کنم. تا اینکه همه چیز به هم خورد و ورق برگشت. بعد از کسب آن نتایج بد، فرصت بررسی برایم بسیار بود و چه خوب که چنین فرصتی به دست آوردم. من توانستم تک تک نگرش ها، برنامه ها و سیاستهای در حوزه مدیریت و رهبری کارکنانم را مو به مو مورد بررسی موشکافانه قرار دهم و نقاط ضعف قوت را بشناسم.

بعد از این مرحله مطالعات بسیاری در حوزه مدیریت و رهبری آغاز کردم. در جستجوی معنی یابی در این حوزه برآمد. بر روی شباهتهای مدیریت و رهبری و تفاوتهای مدیریت و رهبری دانشجویی کردم. کتابهای بسیاری مطالعه کردم و زندگی کاری مدیران بسیاری را از منظر مدیریت و رهبری در کسب و کار مورد موشکافی قرار دادم. علاوه بر آن، در مقام مشاور تلاش کردم در سازمانهای زیادی از منظر تعاملات میان مدیران و کارکنان و از دیدگاه مدیریت سرمایه های انسانی، تحول های اساسی ایجاد کنم. بر همین اساس، شروع به بسط و گسترش دیدگاه های نوین در حوزه مدیریت و رهبری کردم و تمام تلاشم را در زمینه اشاعه این دیدگاه ها متمرکز نمودم.

مدیریت و رهبری در کسب و کار

ماحصل تمام دست آوردهای من و دیدگاه های نواندیشانه ام، محتوای آموزشی است که شما مخاطب گرامی می توانید در ذیل سرفصل مدیریت و رهبری در این وب سایت دریافت نمایید. همیشه کوشیده ام از شباهتهای مدیریت و رهبری تا تفاوتهای مدیریت و رهبری و هرآنچه در این حوزه وجود دارد، در اختیار جویندگان قرار گیرد. علاوه بر آن، اگر در جستجوی فرصتهای آموزشی تخصصی در حوزه مدیریت و رهبری هستید، پیشنهاد می کنم از دوره های غیر حضوری و همچنین از دوره های حضوری در قالب کارگاه های آموزشی و کورسهای سازمانی آیدین نامدار بهره ببرید

این تعامل آموزشی به شما کمک خواهد کرد نگرشی نو به مقوله مدیریت و رهبری پیدا کنید. خطاها را بشناسید و با انتظارات صحیح و ناصحیح نیروهایتان آشنا شوید. در نهایت و با کاربست اصولی این آموزشها، خواهید توانست انسانها را به سمت خود کنترل گری، خود انگیزشی، کار کیفی و تعاملات انسانی ارزشمند و بی حاشیه سوق دهید و این مقدمه ای برای پیروزی در سازمان شما خواهد بود.

سامانه‌ی رزرواسیون کارگاه‌های آموزشی

اگر دوست دارید نتایجی که در آینده حاصل خواهند شد بهتر از نتایج امروز باشند، توصیه می کنم رفتارهایی را برگزینید که تا به امروز مورد توجه شما قرار نگرفته بودند. حوزه مدیریت و رهبری در کسب و کار یکی از اساسی ترین حوزه هایی است که در آن باید دست به انتخابهای بهتر و رفتارهای هوشمندانه تر بزنید.