خوش آمدید. در این صفحه می توانید به طور کامل و دقیق با مفهوم WS آشنا شوید

■ سخنی کوتاه در باب کارگاه های آموزشی آیدین نامدار

از ۱۱ آبان ۱۳۹۶، روندی نو در برنامه های آموزشی آیدین نامدار آغاز شد که تا به امروز با قدرت ادامه دارد و آن هم برگزاری کارگا‌ه‌های آموزشی در عناوین گوناگون است. این کارگاه ها عمدتا در مرکز همایشهای ظفر و با ظرفیت ۳۰ نفر برگزار می شوند و در تمام آنها، آموزشهای تئوریک در کنار کار عملی ارائه می گردد.

■ مخاطب کارگاه های آموزشی چه کسانی هستند؟

دوست دارم در پاسخ این سوال بنویسم “تمام صاحبان کسب و کار”. اما به صورت تخصصی مخاطب این کارگاه ها مدیرانی هستند که دوست دارند در زمینه های مختلف، دست به تغییر و تحول بزنند و گامی رو به جلو بردارند.

■ کارگاه های آموزشی آیدین نامدار چه تفاوتی با دیگر برنامه های آموزشی دارد؟

اگر در یکی از کارگاه های آموزشی من شرکت کرده باشید، با این جمله آشنا هستید. “هدف من از برگزاری کارگاه، انتقال دانش نیست. دانش در منابع دیگر در اختیارتان است. هدف من، تغییر نگرش است”

به باور من، نگرش مدیریتی هر مدیریت در شاخه های مختلف باید دستخوش تغییرات مثبت شود. از این رو، اساس برنامه ریزی محتوایی کارگاه ها، به این اصل اختصاص یافته است.

■ یک تجربه جذاب از برگزاری کارگاه های آموزشی

آمار ما نشان می دهد ۶۴% شرکت کنندگان در کارگاه های آموزشی آیدین نامدار، بیش از یک کارگاه را تجربه کرده اند. این آمار خبر از استقبال جویندگان دانش کسب و کار از برنامه های آموزشی آیدین نامدار می دهد. خبری که ما را به سمت برنامه ریزی هایی متفاوت هدایت کرد

■ با یک مفهوم جدید آشنا شوید. WS

پیشتر روال کار در تعریف و اجرای کارگاه آموزشی چنین بود که یک روز ویژه برای برگزاری کارگاه در نظر گرفته می شد. واحد اجرایی برنامه ریزی برگزاری کارگاه در این تاریخ را انجام می داد و واحد امور مشتریان مسئولیت اطلاع رسانی و ثبت نام را بر عهده می گرفت. با توجه به استقبال دوستان از کارگاه ها، این رویکرد عوض شده است.

پیشنهاد ما به شما همراه گرامی به جای ثبت نام در یک کارگاه بخصوص، خرید WS است. WS یا همان Workshop Seat یک صندلی در یکی از کارگاه های ما برای یک نفر می باشد. شما بعد از خرید یک یا تعدادی WS، آزاد هستید در هرکدام از کارگاه های ما که دوست داشتید شرکت کنید.

■ چند عنوان کارگاه آموزشی برگزار خواهد شد؟

بسته کارگاه های آموزشی آیدین نامدار، شامل ۱۰ عنوان می باشد که در ادامه عناوین هرکدام از کارگاه ها را می خوانید و با کلیک برروی هرکدام از عنوان ها، می توانید از محتوای آموزشی آن کارگاه مطلع شوید.

عناوین کارگاه‌ها:

خطاهای نابخشودنی در مدیریت

تکنیک‌های رهبری و مدیریت سرمایه های انسانی

سیستم سازی برای کسب و کار و سازمان

استراتژی و برنامه عملی برای افزایش فروش

بازاریابی و فروش خدمات

اصول خلق، حفظ و ارتقاء رضایتمندی مشتریان

مبانی برند، تبلیغات و ارتباطات

اصول مذاکره و فن بیان

مدیریت بحران، چالشها و فرصتها

خلق، توسعه و بهره برداری از برند شخصی | پرسنال برندینگ

 

■ با خرید WS، چگونه در کارگاه ها شرکت خواهم کرد؟

بسته به تعداد WS خریداری شده، می توانید در هرکدام از کارگاه ها حضور داشته باشید. بعد از خرید WS، از شما دعوت خواهیم کرد لیست علاقمندی های خود را تکمیل نمایید. بعد از این مرحله، با تعیین تاریخ برگزاری هرکدام از کارگاه ها، همکاران من از واحد امور مشتریان با شما تماس گرفته و زمان کارگاه را هماهنگ خواهند نمود. در صورت تایید، نام شما در لیست آن کارگاه ثبت شده و یک WS از مجموع WS های خریداری شده از سوی شما کم خواهد شد.

■ آیا فقط خریدار WS می تواند از آن استفاده کند؟

خیر. هیچ محدودیتی در استفاده از WS وجود ندارد. شما در هر کارگاه، به هرتعداد که بخواهید می توانید از WS های خریداری شده مصرف کنید و دوستان، کارمندان یا هم تیمی های خود را نیز به کارگاه دعوت نمایید.

 

■ اگر تاریخ برگزاری کارگاه برایم مناسب نبود؟

این ده عنوان کارگاه آموزشی، تا پایان سال ۱۳۹۷ و همچنین در طول سال ۱۳۹۸ برای چندین بار تکرار خواهند شد. اگر چنانچه شما به یکی از عناوین کارگاه ها علاقه داشتید، اما تاریخ برگزاری با برنامه های شما همخوانی نداشت، می توانید منتظر برگزاری کارگاه در تاریخی دیگر بمانید چون حتماً و حتماً همان کارگاه تکرار خواهد شد.

 

■ اگر بعد از خرید، قصد استفاده از WS هایم را نداشتم؟

این موضوع پیش بینی شده که ممکن است بنابه دلایل مختلف، شما همراه گرامی تصمیم بگیرید کل یا بخشی از WS های باقی مانده را استفاده نکنید. در این صورت، مانده مبلغ شما محاسبه شده و برای استفاده از محصولات آموزشی، به حساب کاربری شما شارژ خواهد شد.

 

■ از کجا شروع کنم؟

ابتدا نام کارگاه ها را مرور کنید. سپس تصمیم بگیرد دوست دارید در کدام یک از کارگاه ها حاضر باشید. سپس تصمیم بگیرید آیا قصد دارید تنها در کارگاه ها حاضر باشید یا مایلید افرادی شما را در کارگاه ها همراهی کنند. بعد از این مرحله شما می توانید به محاسبه تعداد WS مورد نیاز دست یابید. از میان کارتهای WS موجود، یکی را انتخاب نموده و نسبت به خرید آن اقدام نمایید. برای خرید، کافی است روی هرکدام از کارتها کلیک کنید.